Taş Mektep Otel

Rezervasyon : (+90)464 651 7010


Foto Galeri

  • Otel Hakkında
  • Özellikler
  • Konumu
  • İletişim
Odalarımız
Odalar yüksek tavanlıdır. Tüm alanlarda Wi-Fi erişimi ve tesis bünyesinde ücretsiz otoparkı mevcuttur. 22 metrekare büyüklüğünde, ahşap zeminli odaları çok ferahtır. Özenle dekore edilmiş odalar duş ve tuvaletli olup, 24 saat sıcak su, TV, terlik, bavulluk, havlupan gibi temel donanımı eksiksizdir. Odaların bulunduğu her iki kata da hijyen ve ayak sesi göz önüne alınarak ayakkabı ile çıkılmamakta, odalarda sigara içilmemektedir. Tüm odalar vantilatörle soğutulmakta, ilaveten çatı katı odalarında klima bulunmaktadır. 

Otelin toplam 16 odası mevcut olup, gerek bireysel gerek küçük gruplar için gezi organizasyonları yapılmasına yardımcı olunmaktadır. Taşmektep’le beraber, çevredeki yeşilin ve suyun bir arada sakin ve huzurlu bir şekilde içselleştirilmesi ile zenginleşmiş özgün bir tatil planı oluşturma konusunda her yaştan gezginler için yardımcı olunmaktadır.Toplantı / Konferans
Otelin, meslek grupları, ruhsal ve fiziksel gelişme için eğitim ve deneyim kazanmak isteyen gruplar için uygun sinema ve toplantı salonu mevcuttur. Projeksiyon eşliğinde belgesel filmler izlemek ya da panelli, sunulu değerlendirme toplantıları yapmak bu salonda mümkündür. 


Restoran
Genel olarak oda fiyatları yatak ve kahvaltı için olup, kahvaltı açık büfe şeklindedir. Geleneksel lezzetler de dâhil olmak üzere çeşitli ev yemeklerinden oluşan zengin menülerin sunulduğu bir yemek salonu mevcuttur. Talep edilirse ekstra ücrete tabi öğle ve/veya akşam yemeği servisi verilebilir, özel diyet menüleri hazırlanabilir.
Oda Sayısı
:
16
Kapasite
:
48
Sıcak Su
:
Var
Kahvaltı
:
Var
Restaurant
:
Var
İnternet
:
Var
Apart Daire
:
Yok
Televizyon
:
Var
Adres
:
Halil Şişman Caddesi Çamlıhemşin/Rize/Türkiye
Tel
:
(+90)464 651 7010
Fax
:
-
GSM
:
-
E-Mail
:
info@camlihemsintasmektep.com