Seyr-i Cennet Dağ Evleri

Rezervasyon : 0464 655 50 50


Foto Galeri

  • Otel Hakkında
  • Özellikler
  • Konumu
  • İletişim
Odalarımız muhteşem Kaçkar dağlarının ihtişamlı görüntüsü ve çam ağaçlarının dağları tıpkı bir gelin gibi süsleyen büyüleyici görselliğini manzara ile gözler önüne seren adeta seyr-i cennet olacak bir yapıda tasarlanmıştır. Bütün odalarımızda aynı manzara mevcuttur. Özellikle kalabalıktan bunalan, muhteşem doğa manzarasıyla baş başa kalmak isteyen, doğanın kokusunu içine çekip, kuş cıvıltılarıyla uyanmak isteyen müşterilerimiz için tesisimiz harika bir tercih olacaktır. 

Tesisimizde toplam 9 adet bungalov bulunmaktadır. Konaklama kapasitemiz 40 kişidir. Bungalovlarımız 2 kişilik, 3 kişilik, 5 kişilik, 6 kişilik kapasiteli ve balkonlu olarak tasarlanmıştır.

Bunun dışında 1 adet süit odamız bulunmaktadır. Süit odamız diğer odalarımızdan farklı olarak şömineli, teraslı ve m2 olarak diğerlerinden daha büyüktür. Ayrıca bungalovlarımız çatı altı, yer döşeme tamamen birinci sınıf çam ağacından dağ evi olarak dizayn edilmiştir. Değerli misafirlerimiz odanın içerisine girdiğinde kendilerini büyüleyen tamamen doğal çam kokusuyla karşılaşmaktadır.

Tamamen otantik olarak tasarlanan odalarımızın yatak başlıkları bile özel kütükler kurutlup şekillendirilerek hazırlanmıştır. Bütün odalarımızda ücretsiz wifi, plazma tv, saç kurutma makinesi, banyo, wc, 7/24 sıcak su mevcuttur.

Oda Sayısı
:
9 Adet Bungalov
Kapasite
:
40
Sıcak Su
:
Var
Kahvaltı
:
Var
Restaurant
:
Var
İnternet
:
Var
Apart Daire
:
Var
Televizyon
:
Var
Adres
:
Ayder Yolu Üzeri Aşağı Şimşirli Aksu Mah. Çamlıhemşin/ Rize
Tel
:
0464 655 50 50
Fax
:
-
GSM
:
0553 002 03 02
E-Mail
:
info@seyricennet.com