Liligum Dağ Evi

Rezervasyon : 0 464 657 21 23


Foto Galeri

  • Otel Hakkında
  • Özellikler
  • Konumu
  • İletişim
Ayder yaylasının tenha ve sesten uzak bir noktasında konumlanmış olan dağ evimiz, çam ormanlarının altında doğaya uygun mimarisiyle hizmet vermektedir. Ufak bir patika yol ile ulaştığınız dağ evimiz çevredeki tepelere ve şelaleye hakim manzarası ile harika bir konumdadır. Eşyalar ise teleferik yardımı ile yukarı çekilmektedir.

                Ayder manzarasına hakim küçük bahçemizden dağ evimizin herkesin faydalanabileceği dinlenme salonuna girilmektedir. Burada odun sobası üzerinde akşamları ücretsiz demlediğimiz Rize çayı ile salonumuzun keyfini çıkarabilirsiniz. Küçük bir kütüphanesi olan salonumuzda yöreyle ilgili bulabileceğiniz çeşitli kitaplar mevcuttur. TV yalnızca bu salonda bulunmaktadır ve herkesin kullanımına açıktır. Odalara bu salondan giriş yapılmaktadır.

                Tamamiyle ahşap olan dağ evimizin  odaları sade ve yalnızca ahşap mobilyalarla döşenmiş olup, bütün odalarından ayderin harika çam ormanlarının tadını çıkarabilirsiniz. Bütün odalarımızda banyo tuvalet, saç kurutma makinası ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 

                Alt katta muhteşem şelale manzarası ile büyük bir kahvaltı salonumuz bulunmaktadır. Kahvaltımızda yöre meyvelerinden hazırlanmış el yapımı reçellerin yanında gene yöreye ait muhlama ve peynirlerle bezeli zengin bir kahvaltı mönüsü sunulmaktadır.

                Turistik bilgiler ve rehberlik için danışabileceğiniz resepsiyonumuz, gereken her konuda yardıma açıktır. Dağ evimizde ücretsiz WI-FI bulunmaktadır.
                Ayder merkezinde bulunan, kaplıcalara, yayla ulaşım servislerine ve restaurantlara yalnızca 3dk  yürüme mesafesinde bulunan dağ evimiz, Zil Kalesi"ne 20 km, Rize merkezine 88 km, Trabzon Havaalanına 150 km mesafededir.

                Bir aile işletmesi olan dağ evimiz, aradığınız temizlik ve evinizin sıcaklığını size sunmaktadır.
Oda Sayısı
:
11
Kapasite
:
30
Sıcak Su
:
Var
Kahvaltı
:
Var
Restaurant
:
Var
İnternet
:
Var
Apart Daire
:
Yok
Televizyon
:
Yok
Adres
:
Ayder Turizm Merkezi ÇAMLIHEMŞİN/RİZE
Tel
:
0 464 657 21 23
Fax
:
0 464 657 21 23
GSM
:
0 537 455 26 77
E-Mail
:
info@ayderliligum.com
Web Sitesi
: