Çulina Kuş Yuvası Evleri

Rezervasyon : 0 533 719 95 99


Foto Galeri

  • Otel Hakkında
  • Özellikler
  • Konumu
  • İletişim
Kendini Koruyan Mahalle
Tüm karadeniz coğrafyasında alışılagelmiş turizm anlayışına farklı bir bakış getirmek için, doğayı bozmadan, ağaçları kesmeden yani araba yolu yapmadan bir ulaşım modeli geliştirdik. Adına “teleferik” denen bu model aslında doğu karadenizde bilinen yük teleferiklerinin insan taşımaya uyarlanmış modelidir.bu “doğa dostu” sistem ilk bakışta heyecan verici görünsede ziyaretçilere enfes bir manzara sunar.

konaklama veya gezi amaçlı gelen misafirler bu teleferiği kullanmak durumundadır veya patika ile gelebilirler. Başka bir ulaşım aracı yoktur. Yaşadığımız yer eski bir orman mahallesidir ve fırtına vadisinde araba yolu olmayan ve doğal hali bozulmayan tek mahalledir.yolun gitmediği her yer zaten kendiliğinden korunduğu için buraya “kendini koruyan mahalle” adını verdik. 

başlangıç olarak tamamen ahşap ve eski serender mimarisine uygun bungalovlar inşa ettik ve bu doğal görünüm içerisinde kendi yetiştirdiğimiz ürünlerle pansiyon ve kafe hizmeti vermekteyiz. Bungalovlarda radyo, televizyon, cd çalar vb.cihazlar yoktur. Müziği kuşlar yapar, meditasyonu dere ve burası kendine ait şelalesi olan tek pansiyondur.

Konaklama yapan misafirlerimize günübirlik çevre ve turu ve programlı yayla turları, doğa gezileri organize edilir.

Doğa Dostu Herkesi Bekleriz...
Oda Sayısı
:
2 Bungalov
Kapasite
:
8
Sıcak Su
:
Var
Kahvaltı
:
Var
Restaurant
:
Var
İnternet
:
Yok
Apart Daire
:
Var
Televizyon
:
Yok
Adres
:
Kendini Koruyan Mahalle Çamlıhemşin / RİZE
Tel
:
0 533 719 95 99
Fax
:
-
GSM
:
0 533 719 95 99
E-Mail
:
info@ kendinikoruyanmahalle.com