Ayder Serender Otel

Rezervasyon : 0464 657 22 01


Foto Galeri

  • Otel Hakkında
  • Özellikler
  • Konumu
  • İletişim
Konukseverliği yaşam felsefesi olarak benimseyen Serender Otel daha ilk adımınızda büyük bir sıcaklıkla karşılar sizi. Serender adını yöremizde eski zamanlarda erzakları saklamak için kullanılan yapıdan almıştır. Serender Otel’in sahibi olan Tenzile Hanım bundan yıllar önce İstanbul’da pansiyonculuk tecrübesi kazanmış olup, Ayder’in ilk Otel işletmecisidir.

Bir çok emekle başlanıp aynı emek ve içtenlikle 2002 yılında sizlere hizmet vermeye başlayan Serender Otel tüm güzelliklerini sizlerle paylaşmak için sizleri beklemektedir.

Farklı mimarisi ve doğa dekorasyonunun verdiği keyif, güleryüzlü hizmetle doruğa ulaşır. Odalarındaki konfor, yemeklerindeki lezzet tüm olanaklarıyla konuklarının hiç ayrılmak istemedikleri bir yerdir.

Doğaya uygun mimari yapısıyla 1 restaurant 1 tv odası 1 suit, 2 apart , toplam 18 oda ve 50 yatak kapasitesi ile odada tv, uydu yayını, 24 saat sıcak su, merkezi kalorifer ısıtma sistemi , duş, wc ve saç kurutma makinası, her odada ücretsiz internet servisi ve yangına duyarlılığı ile her ayrıntısı siz değerli misafirlerimizin rahatı için dizayn edilmiştir.

Gerek Otelimizin gerekse çalışanlarımızın ne kadar müstesna olduğunu sizlerde ziyaretiniz sırasında göreceksiniz.

Ayder Serender Otel Ayder’in girişinden yaklaşık 1500 metre ileride yukarı ambarlık mevkiinde bulunup tüm misafirperverliğimizle ve sıcaklığımızla sizleri beklemekteyiz., Rize’ye 88 km uzaklıkta Ayder Yaylası’ndadır. Otelimiz ayder’in 4 bir yanını gören tek işletmedir. , ön cephesi tüm vadiyi görmektedir.. Otelimiz Trabzon havaalanına 163 km mesafededir. Otelimize yazın ve kışın ulaşım taksi ve minibüslerle yapılmaktadır. Yol yorgunluğunuzu atacağınız ve evinizdeki rahatlığınızı hissedeceğiniz bir ortamda; SERENDER OTEL’de buluşmak üzere.
Oda Sayısı
:
21
Kapasite
:
68
Sıcak Su
:
Var
Kahvaltı
:
Var
Restaurant
:
Var
İnternet
:
Var
Apart Daire
:
Var
Televizyon
:
Var
Adres
:
Ayder Yaylası Çamlıhemşin Rize
Tel
:
0464 657 22 01
Fax
:
-
GSM
:
0532 162 5 883
E-Mail
:
info@ayderserender.com
Web Sitesi
: