Ayder İstanbul Otel

Rezervasyon : 0 464 657 21 08


Foto Galeri

  • Otel Hakkında
  • Özellikler
  • Konumu
  • İletişim
Ayder Yaylasında nadir kalmış sessiz bir ortam. Doğayla tam anlamıyla başbaşa otantizmin doruğuna ulaşabilirsiniz. 150 yıl önce ailenin kendi yaylacılık ihityaçları için yapılmış olan ev son 50 yıldır İstanbul Otel olarak hizmet vermektedir. İçeri girdiğiniz andan itibaren ahşap kokusu sizi tarih ve doğallıkla bütünleştirecek. 

DERENİN SESİ

Otelimizin dere ile olan mesafesi 100-150 metre civarındadır. Uyurken ve dinlenirken dere sesi size huzur verecektir. Küçük, sevimli bir patikadan 5 dakikalık bir yürüyüş ile dereye ulaşabilir, derenin kenarında kirap okuyabilirsiniz.

ODALAR
Yöresel adı bulma olarak geçen odalarımız orjinal yapısı ile sizi gerçek anlamıyla bir doğa tatilinde olduğunuzu hissettirecek. Lüksden uzak tamamen duygularınıza hitab eden bulmalarımızda kendinizi doğanın bir parçası hissedeceksiniz. Toplamda 14 oda bulunan otelimizde biri (Çift Kişilik) hariç bütün odalar 2 tek yataktan oluşmaktadır.

KAHVALTI
Otelimizde misafirlerimize doğal organik besinlerden oluşan kahvaltı ikram edilmektedir. Yöresel tatlar, doğal sebze ve meyvelerden oluşan kahvaltımız otele aile sonradan ilave edilmiş yemek salonumuzda sunulmaktadır.

CAMPING
Çadır kampı yapmak isteyen misafirlerimiz için ön ve arka bahçemiz sizin için burda. Otelimizin imkanlarından faydalanıp bahçesinde huzur bulmak isterseniz Ayder İstanbul Otel sizi bekliyor.
Oda Sayısı
:
14
Kapasite
:
28
Sıcak Su
:
Var
Kahvaltı
:
Var
Restaurant
:
Var
İnternet
:
Var
Apart Daire
:
Yok
Televizyon
:
Yok
Adres
:
Aşağı Ambarlık Mevkii Ayder Yaylası
Tel
:
0 464 657 21 08
Fax
:
-
GSM
:
0 535 490 1697
E-Mail
:
bilgi@ayderistanbul.com
Web Sitesi
: